Rüzgar Erkoçlar İlk Kez Şarkı Söyledi!

Haberi Paylaş:
23 Ocak 2018 Salı
Başarılı yorumcu Zeynep Sağdaş, klasikleşmiş şarkısı `Yarım Kalanlara Rağmen`i ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar ile yeniden seslendirdi.
Arpej Yapım etiketi ile müzikseverle buluşan yepyeni düzenlemede Rüzgar Erkoçlar kendi yazdığı rap sözlerle ile Zeynep Sağdaş ile düet yaptı.

Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan Erkoçlar;  Sağdaş’ın 20 milyonun üzerinde tıklanarak internette fenomen haline gelen şarkısını çok sevdiğini ve projenin içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Müzik kariyerindeki çalışmalarına hız veren oyuncu yakında yepyeni projelerle dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Onur Rüzgar Erkoçlar; 26 mart 1986 doğumlu. Türker Inanoğlu sinema televizyon özel eğitim merkezi oyunculuk bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlamıştır. Bir çok sinema filmi ve dizide rol almıştır. Geçtiğimiz sene ödüllü yönetmen Onur Ünlü’nün eseri olan ‘Put Şeylere’, ardından yıl gösterime girecek olan değerli yönetmen Ayhan Sonyürek’in ‘Ögrenci Kafası Soygun’ adlı sinema filmlerinde rol almıştır. Faruk K’in yazdığı ve Tuna Arman’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Egon Tavan Batsın Havan’ adlı Kabare’de sahne alarak oyunculuk kariyerine devam eden Rüzgar Erkoçlar, aynı zamanda bir süredir eğitim aldığı DJ’lik kariyerine de devam etmektedir.

Zeynep Sağdaş; Bilgi Üniversitesi – Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümünü başarı ile bitirdi. Burada okuduğu ilk sene Melih Kibar’la çalışmaya başladı.  Ardından, kilometre taşlarımdan dediği Ercüment Vural ile tanıştı ve ondan çok şey öğrenme fırsatı yakaladı. Çeşitli albümlerde geri vokal olarak yer aldı; birçok program ve reklam jingle’ını seslendirdi. Dönüm noktası ise, 2006 Ocak ayında Can Bener ile çalışırken yazdığı ‘Yarım Kalanlara Rağmen’ adlı şarkısı oldu. Şarkı internette fenomen haline geldi (20 milyonun üzerinde tıklandı). 2015 yılının ilk ayında, uzun süredir üzerinde çalıştığı “Zeynep Nerde?” isimli albümünü yayınladı. Bu albümün ilk video klibini “Yarım Kalanlara Rağmen” şarkısına, işaret dilini öğrenerek ve bu dili kullanarak çekti. Paris Charles de Gaulle Havaalanı'nda konser verdi ve bu ünvanı taşıyan tek Türk şarkıcı haline geldi. “Seviyor Sevmiyor” “Evli ve Öfkeli” “Hanım Köylü” “Şevkat Yerimdar” gibi  dizi müziklerine yazar ve seslendiren olarak imza attı. Şarkıcı Altay’ın 2017 tarihli çıkış şarkısı “Kop Bi Gel”in de söz yazarı olan şarkıcı, 2017 Ağustos'unda, bir Cem Karaca klasiği olan “Resimdeki Gözyaşları”nı, Dj Hakan Küfündür ile birlikte tekrar yorumladı ve Arpej Yapım etiketiyle yayınladı.

Bestesi Nikos Papadopoulos; sözleri Zeynep Sağdaş’a ait olan  Yarım Kalanlara Rağmen’in yeni  versiyonunun aranjörlüğünü ise Serdar Ayyıldız üstlendi. Klip ise Gökhan Palas & Yüzdeyüz Film imzası taşıyor.
Bu haber 79 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil