Fatih Erkoç-5.Boyut

Albümü Paylaş:
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
2016 Temmuz ayında yakalandığı kanser hastalığını sevenlerinin destekleriyle yenen Erkoç, tedavi süresince bestelediği yeni şarkılarıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Doğan Müzik etiketiyle raflardaki yerini almış olan albümde 13 parça bulunuyor.

Söz ve müziği Fatih Erkoç'a ait 11 parçanın yer aldığı albümde, sözleri Ayşe Birgül Yılmaz ile söz, müzik ve düzenlemesi Eflatun'a ait birer eser de yer almakta.

Yorumculuğu kadar müzisyenliği ile de dikkat çeken Fatih Erkoç, bu albümde canlı enstrümanların tümünü kendisi çaldı. Mefa Stüdyoları'nda kaydedilen, düzenleme ve mixleri Fatih Erkoç tarafından yapılan albümün masteringi ise Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Erkoç'un tedavi süresi boyunca yaşadıklarının işlendiği albümünün,  fotoğraf çekimleri, Uludağ Milli Park'ında Çağatay Ok tarafından, klip çekimi yine Bursa'da tarihi bir konakta yönetmen Deniz Demir ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.
Bu albüm 103 kez okundu.
Albüm Arşivi
Cem Karaca Merhaba Gençler Cem Karaca Merhaba Gençler
22 Şubat 2018 Perşembe
Cem Karaca Anısına Ünlü İsimler Merhaba Gençler 2018 Albümünde Buluştu
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil